Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ibuprom Zatoki Sprint 10 kapsułek

Ibuprom Zatoki Sprint 10 kapsułek
13,47 zł
/ opakowanie
Ibuprom Zatoki Sprint 10 kapsułek
Ibuprom Zatoki Sprint 10 kapsułek

Uwaga: Produkt z ograniczeniem sprzedaży dostępny tylko w opcji Odbiór Osobisty, max. 1 op.

RODZAJ REJESTRACJI: lek bez recepty

PRODUCENT: US Pharmacia Sp. z o.o.

ILOŚĆ: 20 kapsułek  

 

Ibuprom Zatoki Sprint to lek przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 12 lat i dorosłych w celu krótkotrwałego łagodzenia objawów grypy i przeziębienia - bólu, gorączki, niedrożności nosa i zatok przynosowych.

DZIAŁANIE:

Ibuprofen jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym należącym do klasy leków kwasu propionowego. Posiada przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne właściwości.

Chlorowodorek pseudoefedryny jest sympatykomimetykiem, który powoduje zwężenie naczyń krwionośnych w błonie śluzowej nosa, a tym samym zmniejszenie wycieku z nosa i zmniejszenie jego niedrożności.

WSKAZANIA:

Stosowanie doraźne w celu złagodzenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak ból i niedrożność zatok obocznych nosa, nieżyt nosa (katar), ból głowy, gorączka, bóle stawowo-mięśniowe. Lek Ibuprom Zatoki Sprint należy stosować u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat.

DAWKOWANIE:

Do podawania doustnego i do krótkotrwałego stosowania. Kapsułki należy przyjmować popijając szklanką wody.  

Dorośli i osoby w podeszłym wieku: 1 do 2 kapsułek co 4 do 6 godzin, maksymalna dawka 6 kapsułek w ciągu 24 godzin.

Dzieci i młodzież Dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 do 2 kapsułek co 4 do 6 godzin, maksymalna dawka 6 kapsułek w ciągu 24 godzin.

Dzieci w wieku poniżej 12 lat: Produkt leczniczy Ibuprom Zatoki Sprint jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat  

SKŁAD:

1 kapsułka, miękka zawiera jako substancje czynne: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg, Pseudoefedryny chlorowodorek (Pseudoephedrini hydrochloridum) 30 mg

Substancje pomocnicze o znanym działaniu: każda kapsułka, miękka zawiera 63 mg sorbitolu ciekłego, częściowo odwodnionego oraz 21 mg potasu.

Wszystkie substancje pomocnicze: Makrogol 600, Potasu wodorotlenek,k Woda oczyszczona Skład kapsułki: Żelatyna, Sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, Woda oczyszczon,a Naturalny Beta Karoten 10% CWD, proszek, o składzie: Naturalny beta karoten (E160) Skrobia spożywcza modyfikowana (E1450) dl-Alfa tokoferol (E307); Tusz drukarski, o składzie: Szelak Żelaza tlenek, czarny (E172) Alkohol N-butylowy Glikol propylenowy Amonu wodorotlenek 28%

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kod produktu
CENTRALCODE-181814
Postać
kaps.miękkie
Dawka
0,2g+0,03g
Opakowanie
10 kaps.
Lek na receptę
nie
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego
POLSKA
Data ważności
2024.05.31
Nazwa międzynarodowa
Ibuprofenum, Pseudoephedrini hydrochloridum
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 103 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-09-20
Szybko i fachowo,polecam:)
2021-10-05
Szybko i sprawnie. Dobry kontakt z klientem na etapie realizacji usługi.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel