Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZDROWIE

UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY
Ból klatki piersiowej, w okolicach serca, bardziej lub mniej silny, jest jednym z tych niepokojących symptomów, które skłaniają nas do natychmiastowej konsultacji z lekarzem. W dodatku często jest to symptom trudny do zinterpretowania dla samych lekarzy: wiele chorób — niektóre poważne, inne zaś mało niepokojące — objawia się właśnie w ten sposób.
Czytaj więcej
SAUNA PRAWDA/FAŁSZ
To właśnie w okresowym przegrzewaniu ciała z okresowym wzrostem wilgotności, a następnie jego ochładzaniu tkwi tajemnica pozytywnego wpływu sauny na nasze zdrowie. Dzięki temu nasz układ immunologiczny jest stymulowany i mobilizowany (m.in. zwiększa się produkcja ochronnych przeciwciał).
Czytaj więcej
SZCZEPIENIA KORONOWIRUS - PRAWDA/FAŁSZ
W Polsce zaszczepiło się już ponad 20 milionów ludzi. Na świecie prawie półtora miliarda. Niektórzy uważają, że szczepionka jest jeszcze niewystarczająco sprawdzona. Warto przyjrzeć się najczęściej spotykanym faktom i mitom.
Czytaj więcej
OTO SŁOŃCE CIESZ SIĘ NIM
Jest ono źródłem życiodajnej energii tak bardzo potrzebnej naszemu organizmowi. I chociaż wydaje się tobie, że czytałeś o słońcu już wiele, to ten artykuł naprawdę cię zaskoczy.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1273 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-10
Super szybko sprawnie
2024-07-09
Bardzo szybka dostawa. Wszystko zgodne z zamówieniem.
pixel