Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gripex Hot Max 12 saszetek

Gripex Hot Max 12 saszetek
19,33 zł
/ opakowanie
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Gripex Hot Max 12 saszetek
Gripex Hot Max 12 saszetek

Uwaga: Produkt z ograniczeniem sprzedaży dostępny tylko w opcji Odbiór Osobisty, max. 1 op.

 

RODZAJ REJESTRACJI: lek
PRODUCENT: US PHARMACIA
ILOŚĆ: 12 saszetek


Gripex®Hot Max to wieloskładnikowy lek, który zwalcza objawy przeziębienia i grypy. Krótkotrwale łagodzi objawy przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak:
gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.


DZIAŁANIE:


Paracetamol zwalcza bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa gorączkę i stan podgorączkowy. Fenylefryna udrożnia nos, ułatwiając swobodne oddychanie. Witamina C wspiera układ odpornościowy organizmu.

WSKAZANIA:

Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

DAWKOWANIE:

Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
1 saszetka co 4-6 godzin (maksymalnie 4 saszetki na dobę).
Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Pacjent nie powinien stosować leku dłużej niż 3 do 5 dni bez porady lekarskiej.

SKŁAD:

Paracetamol 1000 mg, Chlorowodorek Fenylefryny 12,2 mg, Witamina C 100 mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, aromaty cytrynowe, potasu acesulfam (E 950), aromaty cytrynowe, aspartam (E 951), żółcień chinolinowa (E 104).

OSTRZEŻENIA:


Nadwrażliwość na substancje czynne lub na aminy sympatykomimetyczne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną.
Leku Gripex Hot Max nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku nie należy pić alkoholu. W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów. Lek Gripex Hot Max można stosować u dzieci powyżej 12. roku życia.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kod produktu
CENTRALCODE-141701
Postać
prosz.do sporz.roztw.
Dawka
(1g+0,1g+0,0122g)/sasz.
Opakowanie
12 sasz.
Lek na receptę
nie
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego
POLSKA
Nazwa międzynarodowa
Paracetamolum, Acidum ascorbicum, Phenylephrini hydrochloridum
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 103 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-10-05
Szybko i sprawnie. Dobry kontakt z klientem na etapie realizacji usługi.
2021-11-05
Wszystko poszło sprawnie. Wysyłka na drugi dzień, potem czekam 2 dni na kuriera inpost i jest. Bardzo dobrze zapakowane. Cena jest wprost idealna, zważywszy na to, że nova noc potrafi kosztować nawet 32zl za sztukę, a tutaj to zaledwie 11,54zl za sztukę. Prawie 3 razy mniej niż kiedy kupiłem w innej drogiej aptece za wspomniane 32zl i to tylko jedno opakowanie. W innej aptece też 27zl za sztukę lub 25zl, więc cena jest świetna. Polecam tę aptekę, wszystko jest ok
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel