Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ibuprom Zatoki 24 tabletki

Ibuprom Zatoki 24 tabletki
22,37 zł
/ opakowanie
Ibuprom Zatoki 24 tabletki
Ibuprom Zatoki 24 tabletki

Uwaga: Produkt z ograniczeniem sprzedaży dostępny tylko w opcji Odbiór Osobisty, max. 1 op.

(Dozwolona maksymalna ilość substancji psychoaktywnej w jednorazowej sprzedaży: Pseudoephedrinum 720 mg.)

 

RODZAJ REJESTRACJI: lek
PRODUCENT: US PHARMACIA
ILOŚĆ: 24 tabletki

Lek do doraźnego leczenia objawów zapalenia zatok. Ibuprom Zatoki zmniejsza ilość wydzieliny udrożniając drogi oddechowe i ułatwiając oddychanie. Udrożnia nos i zatoki oboczne nosa.

DZIAŁANIE:

Przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Lek kurczy naczynia krwionośne, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa i zatok, zmniejsza ilość wydzieliny udrożniając drogi oddechowe i ułatwiając oddychanie. Udrożnia nos i zatoki oboczne nosa.

WSKAZANIA:

Doraźnie w celu złagodzenia objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: ból głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśniowe. Doraźne leczenie objawów zapalenia zatok, takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegających z bólem, będących konsekwencją powikłań przeziębienia, grypy lub alergicznego nieżytu nosa.

DAWKOWANIE:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 do 2 tabletek doustnie co 4 godziny po posiłkach.
Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów.
Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek na dobę.

SKŁAD:


Jedna tabletka powlekana zawiera jako substancje czynne: Ibuprofen 200 mg, Pseudoefedryny chlorowodorek 30 mg.
Substancje pomocnicze o znanym działaniu: sacharoza i żółcień pomarańczowa (E110).


OSTRZEŻENIA:

Leku Ibuprom Zatoki nie należy stosować w przypadku:
● ciąży i karmienia piersią,
● dzieci poniżej 12. roku życia,
● nadwrażliwości na niesteroidowe leki przeciwzapalne lub którykolwiek ze składników leku,
● ciężkiej niewydolności nerek, wątroby lub serca,
● choroby wrzodowej żołądka i/lub dwunastnicy,
● perforacji lub krwawienia z błony śluzowej przewodu pokarmowego,
● astmy oskrzelowej,
● cukrzycy,
● skazy krwotocznej,
● nadczynności tarczycy,
● jaskry z zamkniętym kątem,
● rozrostu gruczołu krokowego,
● guza chromochłonnego nadnerczy,
● ciężkich zaburzeń układu sercowo-naczyniowego,
● dławicy piersiowej.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kod produktu
EAN-5909990965038
Postać
tabl.powl.
Dawka
0,2g+0,03g
Opakowanie
24 tabl. (2 blist. po 12 tabl.
Lek na receptę
nie
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego
POLSKA
Nazwa międzynarodowa
Ibuprofenum, Pseudoephedrini hydrochloridum
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1244 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Wzorowa obsługa!
2024-06-18
Wszystko dotarło zgodnie z zamówieniem
pixel